شهردار کردکوی با اشاره به اینکه تمامی شما پرسنل شهرداری کردکوی، شهردار شهر خود هستید، متذکر شد: باید آبروی شهرداری کردکوی را حفظ کنیم و این نهاد مهم را به موفقیت و سربلندی برسانیم.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، شهرام شاکری بمناسبت هفته کار و کارگر در آئین تجلیل از کارگران شهرداری گفت: با تمام وجود تلاش می کنیم تا کار و کارگر را بعنوان یک اهمیت شهری و شهرستانی و یک مقام اجتماعی نهادینه کنیم.

وی افزود: طی گذشت ۱۱ ماه و ۱۱ روزی که بعنوان شهردار در شهرداری کردکوی مشغول بکار هستم تلاش بر این بود که اگر قرار است کاری انجام گیرد بدست توانای تمام پرسنل انجام گیرد.

شما کارگران بعنوان سرچشمه داران خدمت هستید

شهردار کردکوی با بیان اینکه شما کارگران بعنوان سرچشمه داران خدمت هستید، اظهار داشت: به کمک تمامی اعضای شورا و مسئولان شهرستانی تلاش کردیم وفاق و همدلی را در مجموعه شهرداری کردکوی ایجاد کنیم.

شاکری با عنوان اینکه به همدلی و همگرایی در شهر کردکوی افتخار می کنم، تأکید کرد: پیشرفت و توسعه جز با همدلی و همگرایی اتفاق نمی افتد.

وی با اذعان بر اینکه اگر قرار است تیمی در میدان بازی خوب بازی کند باید تمامی اعضای تیم خوب نقش آفرینی کنند، خاطرنشان کرد: بدون همراهی و کمک تمامی پرسنل نمی توانیم در مجموعه شهرداری کردکوی خوب عمل کنیم.

تمامی شما پرسنل شهرداری کردکوی، شهردار شهر خود هستید

شهردار کردکوی با اشاره به اینکه تمامی شما پرسنل شهرداری کردکوی، شهردار شهر خود هستید، متذکر شد: باید آبروی شهرداری کردکوی را حفظ کنیم و این نهاد مهم را به موفقیت و سربلندی برسانیم.

شاکری با تأکید بر اینکه تلاش خود را برای خدمت به مردم در سال ۹۸ بیشتر کنید، افزود: از اعضای شورای اسلامی بابت همکاری با شهرداری کردکوی قدردانی می کنم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید