آئین تودیع و معارفه دو تن از معاونین فرماندار کردکوی با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان برگزار شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ آئین تودیع و معارفه دو تن از معاونان فرماندار کردکوی با حضور احسان مکتبی مدیرکل سیاسی و انتخابات استان و برخی مدیران دستگاههای اجرایی، اعضای شورای اسلامی و برخی از دهیاران بخش مرکزی به ریاست ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی برگزار شد.

طی حکمی مهدی بیدلی فرزند شهید علیجان بیدرنامنی به عنوان معاون سیاسی، اجتماعی و انتخابات و طاهر مصدق به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی شهرستان معرفی شدند.

فرماندار کردکوی با اشاره به اینکه حاکمیت تفکر شایسته سالاری در هر نظام حکومتی افزایش خدمات رسانی و رفاه عمومی و به جلب رضایت مردم منجر می شود، گفت: معاونان انتخاب شده از میان شایستگان فعال و مشغول خدمت در وزارت کشور بودند و برگزیده شدند.

وی افزود: انتظار داریم آنان با تلاش و پیگیری مطلوب از طریق همدلی و همکاری با مدیران دستگاههای اجرایی و اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهر و روستا با مدیریت علمی و برنامریزی کارشناسی شده خدمت به مردم و فراهم سازی بسترهای رشد و توسعه شهرستان را فراهم سازند.

ابراهیم قدمنان اعتقاد به خدمت و رعایت اخلاق و رفتار اسلامی در تعامل با مردم را مهم و اساسی دانست و اظهار امیدواری کرد؛ معاونان برگزیده با تعامل مثبت با همکاران مجموعه فرمانداری و بخشداری و مدیران دستگاههای اجرایی منشاء خیر و برکت و توسعه و پیشرفت شهرستان گردند.

گفتنی است؛ در آغاز این برنامه احسان مکتبی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان هم سخنانی در زمینه چگونگی فرایند تصمیم گیری و انتخاب معاونان فرمانداری و بخشداری های سطح استان بیان کردند و برای معاونان معرفی شده شهرستان آرزوی موفقیت نمودند.

تصویری از آئین تودیع و معارفه:

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها