رئیس دادگستری شهرستان کردکوی گفت: تحقق عدالت و اجرای عدالت در جامعه اسلامی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی که با تقدیم خون هزاران شهید این امر محقق شد و دستگاه قضایی در قبال این مسئله مهم احساس وظیفه می کند.

رئیس شورای انجمن اولیا و مربیان اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی از راه اندازی کانون شکوفایی و خلاقیت در این شهرستان خبرداد.

عضو شورای اسلامی شهر کردکوی در روزهای پایانی عمر شورای چهارم، استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه این شورا کرد.

رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان کردکوی از کشف یک محموله گندم در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله برای تحویل در یکی از کارخانجات آرد شهرستان آماده شده بود.

تخریب اموال عمومی از سوی بعضی افراد معلوم الحال منجر به وارد آمدن خسارت های مادی و معنوی به بیت المال می شود که علاوه بر خسارت های مالی به بیت المال و شهرداری به لحاظ انسانی نیز پذیرفتنی نیست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: حوادث تروریستی از ساخته‌ها و فرآورده‌های دنیای استکبار است.

اولین گردهمایی مدیران مدارس و روسای انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستان کردکوی در تالار پارتیان این شهرستان برگزار شد.

تعداد ۶۰ سبد کالای غذایی توسط جمعی از جوانان مومن و انقلابی و با حمایت خیران بین نیازمندان کردکوی توزیع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری متهم تحت تعقیب که در استانهای مختلف مرتکب جرم شده بود، خبرداد.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: شب قدر زمینه‌ خودسازی و پاکی از آلودگی‌ ها را برای انسان ‌ها فراهم می‌ آورد و شب قدر بهترین فرصت برای طلب بخشش و آمرزش گناهان از خداوند است.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کردکوی از فعالیت ۴ پایگاه حامی‌یابی کمیته امداد در شب‌های قدر در این شهرستان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: شب قدر برای آن است که قدر خویش را بشناسیم، تقدیر خویش را رقم زنیم، قدرت اراده و انتخاب را بیازماییم و خویشتن جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم کنیم، حیف اگر در شب قدر، قدر خود را نشناسیم.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار شد.

انداختن سیگار از سوی رانندگان عبوری در مسیر بزرگراه کردکوی – گرگان باعث آتش سوزی علف های خشک بلوار این محور شد.

توزیع بسته غذایی بین نیازمندان برای چهارمین سال متوالی از سوی پایگاه مقاومت بسیج خواهران بن الهدی صدر کردکوی در سطح این شهر انجام شد.

دراثر آتش کشیدن بقایای محصولات کشاورزی در یکی از زمین های زراعی شهرستان کردکوی، چند صد دسته کاه بسته بندی شده را در آتش سوخت و مزارع گندم را تهدید می کرد که توسط آتش نشانی مهار شد.

جمعی از دانش آموزانی که در مسابقات قرآن و عترت دانش آموزی گلستان عناوین درخشانی کسب کردند باحضور مسئولین و خانواده های آنان تجلیل شدند.

ستاد قرآنی روستای سرکلاته خرابشهر با توجه به اهمیت و جایگاه قرآن نزد شهدا و تأکید به قرائت و تلاوت قرآن و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای همیشه سرافراز ایران اسلامی هر شب در ایام ماه مبارک رمضان به منازل شهدا رفته و قرآن تلاوت می کنند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: ما امام زیباکلام‎ها را که امام راحل را طوری معرفی می‎کنند که نه با آمریکا کدورت داشت و نه انقلاب ضداستکباری داشت، قبول نداریم.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۳۰۰ قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.