نتایج آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی بدین شرح است.

نتیجه تعداد آراء کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی به قرار زیر است.

هوادار کاندیدایی در کردکوی که برای نصب بنر تبلیغاتی بر روی تیر برق رفته بود دچار برق گرفتگی شد.

درحالی تیم ملی دو و میدانی کشورمان بامداد امروز وارد باکو، محل برگزاری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شد که دو تن از دوومیدانی کاران افتخارآفرین شهرستان کردکوی در ترکیب آن حضور دارند.

اولین کنفرانس علمی دانش آموزی پلاسما و کاربردهای پلاسمای کشور باحضور دانش آموزانی از سراسر کشور در کردکوی برگزار شد.

یک سگ هار و ولگرد که باعث حمله، رعب و وحشت دانش آموزان یکی از مدارس کردکوی شده بود توسط پرسنل آتش نشانی به دام افتاد.

مسئول بسیج سازندگی کردکوی گفت: بسیج سازندگی با شناسایی ۵۰ گروه جهادی در جهت محرومیت زدایی گام های بزرگ و موثری برداشته که این از افتخارات بسیج و سپاه است.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا در هشتمین همایش بزرگ جوان و انتظار بعنوان جوان موفق و برتر شهرستان کردکوی شناخته شد.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه کردکوی با اشاره به سند 2030، گفت: با سند 2030 یونسکو، فرهنگ آمریکایی در آموزش و پرورش کشورمان حاکم می‎شود.

یکی از اهالی روستای سالیکنده شهرستان کردکوی که بعنوان مهندس امدادگر به معدن آزادشهر رفته بود در حین عملیات امدادرسانی درگذشت.

هشتمین همایش جوان و انتظار شهرستان کردکوی ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۷۵۰ قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.

همایش مشترک هویت شغلی و کارآفرینی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام سیدمحسن طاهری رئیس ستاد حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در گلستان با امام جمعه شهرستان کردکوی در منزل وی دیدار کرد.

بنیانگذار نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎آموزی کشور گفت: شهرستان کردکوی در آینده‎ای نزدیک به قطب علمی و عملی پلاسمای کشور تبدیل می‎شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی گفت: نقش الگوی دینی در هدایت زندگی بشر به سوی رستگاری دنیا و آخرت را بسیار مهم است.

آزمایشگاه پلاسمای هسته ای شهرستان کردکوی با ایجا غرفه ای در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در تهران شرکت کرد.

وی لکوموتیورانی را شغلی بسیار پر مسئولیت و در برابر جان انسانها میداند و به همین اهمیت از دقت نظر و حوصله و صبر زیادی را طلب دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری سارق حرفه ای احشام و کشف ۷ فقره سرقت خبرداد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری سارقی که به ۹ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرد خبر داد.