رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: امروز وظیفه جوانان ما اول پاسداری از خون شهداء و اینکه مهمتر از همه ادامه دادن مکتب امام راحل (ره) و ولایت فقیه است.

به گزارش گلستان ما به نقل از طوبی گلستان، حجت الاسلام ایوب ممشلی ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر در مدرسه شهید قره جه محمد گرگانلی دوجی در روستای چناران به ایراد سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما انفجار نور بود، این انفجار فراگیر بود و تمام دولت ها و کشورها را تحت تاثیر خود قرار داد، نه تنها در ایران نور به پا کرد بله سایر کشور های مظلوم و استکبار زده نیز توانستند با تاسی از این انقلاب اسلامی در مقابل سران استکبار به مقابله برخیزند.

وی با برشمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی ادامه داد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که با تحقق آرمان های اسلامی ما در زمینه های فکری، سیاسی و اقتصادی پیشرفت های فراوانی داشته ایم. از جمله اینکه اختناق و ظلم و ستم از این کشور برچیده شد، عزت به مردم ایران بازگشت و اینکه توانستیم در عرصه بین المللی سر بلند کند.

رئیس اداره تبیلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه افزود: کشورهای همسایه ما از جمله افغانستان چند کشور دیگر سالهاست که از استکبار جهانی زخم خورده اند به طوری که تاریخ این کشورها سراسر سختی و محنت است اما کشور ما بدلیل حمایت و پشتیبانی خداوند متعال، داشتن رهبری مقتدر، مردمی بصیر و انقلابی سالهاست که از تمامی خطرات مصون مانده است.

حجت الاسلام ایوب ممشلی در پایان تاکید نمود: امروز وظیفه جوانان ما این است که اول پاسدار خون شهداء باشیم و اینکه مهمتر از همه ادامه دهنده مکتب امام راحل (ره) و ولایت فقیه (امام خامنه ای حفظه الله) باشیم که برای این انقلاب از جان و مال خود گذشته اند.

پیروی از مکتب امام(ره) و پاسداری از خون شهداء وظیفه هر ایرانی است

انتهای پیام/

پربحث ترین ها