معاون طب رزم نیروی هوایی ارتش در شهرآباد، از ارائه خدمات تخصصی پزشکی و دندان پزشکی رایگان برای مردم بخش گلیداغ خبر داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، امیر سرتیپ دوم پزشک، نایینی فرمانده بهداشت و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الابنیا گفت: اداره بهداشت و درمان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد  در راستای رزمایش مشترک ولایت و بنا بر دستور فرماندهی محترم قرارگاه امیر اسماعیلی و بمنظور کاهش الام دردمندان؛ با افتخار خدمات تخصصی بهداشت و درمان را بصورت کاملا رایگان در اختیار مردم شریف و ولایت مدار خطه خراسان شمالی و گلستان قرار دهد.

بنابه اظهارات معاونت طب رزم این اداره سرهنگ دوم پزشک محمد کریم هروی، این خدمات تخصصی شامل ویزیت تخصصی داخلی؛ جراحی؛ چشم پزشکی؛ اعصاب و روان؛ قلب و عروق؛ عفونی و اطفال می باشد که کلیه داروها رایگان تامین خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین واحد دندانپزشکی سیار کلیه خدمات دندان پزشکی بجز ایمپلنت و ارتودنسی را به مردم شریف ارایه خواهد نمود.

معاون طب رزم گفت: همچنین خدمات مشاروه ای و دامپزشکی و بهداشت محیط توسط کارشناسان اعزامی ارتش در این مناطق در مدت یاد شده انجام خواهد.

سرهنگ دوم پزشک، هروی در خصوص زمان آغاز ارائه این خدمات گفت: این خدمات در روزهای 15 و 16 دیماه در دو منطقه از استان گلستان و خراسان شمالی ارائه خواهد  شد.

وی در خصوص مناطق اجرا شده نیز گفت: در استان خراسان شمالی، روستای دراقانلو مد نظر است و در استان گلستان نیز بخش گلیداغ محل ارائه خدمات پزشکی و دندان پزشکی خواهد بود.

بخش گلیداغ از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان می باشد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها