توزیع اقلام فرهنگی، آموزشی و مواد غذایی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه به افراد نیازمند و محروم این شهرستان انجام شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از طوبی گلستان، حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی از توزیع اقلام فرهنگی و مواد غذایی به افراد نیازمند و محروم شهرستان مراوه تپه خبر داد و اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی و آستان قدس رضوی(ع) قصد دارد به جامعه هدف اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی شهرستان مراوه تپه یکسری اقلام فرهنگی و آموزشی و همچنین اقلام و بسته های مواد غذایی را بین خانواده های محروم و نیازمند شهرستان مراوه تپه توزیع نماید.

این مقام مسئول در ادامه ناکید کرد: این بسته های فرهنگی و آموزشی شامل 49 عدد کیف ویژه دانش آموزان مدارس دوره راهنمایی و 12 عدد کیف ویژه دانش آموزان مدارس دوره ابتدائی است که اقلام هرکیف شامل یک بسته مداد رنگی 12 تایی، 8 عدد دفتر، یک جامدادی به همراه خودکار، مداد، گونیا، نقاله پاکن، تراش و... است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه تصریح نمود: در کنار این بسته ها، اقلام مواد غذایی شامل 100 کیلوگرم برنج بصورت 10 بسته که هر بسته 5 کیلو می باشد و 10 عدد کیف مواد غذایی که شامل روغن مایع، ماکارونی، سویا، عدس، لوبیا، نخود و لوبیا چیتی می باشد.

حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی در پایان مهمترین هدف سازمان تبلیغات اسلامی را خدمتگزاری به مردم دانست و خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با وجود محدودیت هایی که در امکانات و منابع نیروی انسانی و بوددجه مالی دارد اما مهمترین هدفش تحقق اهداف نظام اسلامی و مقام عظمی ولایت امام خامنه ای(مد ظله العالی) در بخش محرومیت زدایی است.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها