رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: کاروان قرآنی منادیان وحدت با حضور و تلاوت قاریان و حافظان برتر بین المللی، وارد شهرستان مرزی مراوه تپه می شوند.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک، حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی، ضمن عرض تبریک و تهنی بمناسبت ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و گرامیداشت هفته وحدت، از برگزاری کاروان مقرآنی منادیان وحدت در شهرستان مراوه تپه خبر داد و گفت: از جمله مهمترین عواملی که سبب وحدت و اتحاد بین مسمانان جهان می شود، تمسک جستن به قرآن کریم و ائمه اطهار(ع) است. 

کارشناس مسائل دینی و مذهبی اظهار داشت: به همین مناسبت سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری مرکز بزرگ اسلامی و مجمع تقریب مذاهب اسلامی استان جهت تعمیق وحدت، انسجام اسلامی و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان اسلام برنامه ی قرآنی را در نظر گرفته است. 

ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه تصریح نمود: این برنامه قرآنی با عنوان کاروان قرآنی منادیان وحدت با حضور و تلاوت قاریان و حافظان برتر جمهوری اسلامی ایران و برنامه های مذهبی بسیار زیبا و پرمحتوا در صبح روز چهارشنبه، 15 آذرماه در مصلی نماز جمعه اهل سنت شهر مراوه تپه برگزار می گردد. 

حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی در پایان افزود: در این مراسم با برگزاری مسابقات قرآنی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، جوایز نفیس اهداء می گردد.

امیرشاهی گفت: از تمامی مردم عزیز مومن و مسلمان و قرآن دوست جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت بعمل می آید.

انتهای پیام/