پروژه گازرسانی به 2 روستا و ساختمان اداری گاز شهرستان مراوه تپه طی آیینی با حضور فرماندار ،امام جمعه شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

 
در این مراسم که در محل ساختمان اداری و مسجد روستای شیخ لر سفلی برگزار شد فرماندار شهرستان مراوه تپه از خدمات شرکت گاز استان گلستان در راستای توسعه گاز رسانی در این شهرستان تقدیر نمود .    
 
جمال لیوانی با تشریح پروژه های فوق گفت: از 3 طرح گازرسانی  2  طرح آن روستائی شامل روستاهای شیخ لر سفلی و قزل دالق با هزینه ای به میزان 12 میلیارد و 500 میلیون ریال و همچنین طرح احداث ساختمان اداره گاز مراوه تپه با هزینه ای به میزان 11 میلیارد  ریال با حضور مسئولین شهرستان افتتاح گردید. 
 
وي در ادامه تصریح کرد:برای اجرای پروژه های مذکور بالغ بر 23 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل پروژه های عمرانی هزینه شده است. 
 
جمال ليواني اظهارداشت:در همین راستا تعداد 681  نفر ازمردم شریف روستاهای یاد شده از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار تدبیر و امید بهره مند خواهند شد.
 
مدیرعامل گاز گلستان در پایان افزود:ازمجموع 102 روستای شهرستانهای مراوه تپه تاکنون تعداد 12روستا ازنعمت گازبهره مند شده اند و باقیمانده روستاهایی که قابلیت گاز رسانی دارند در دست طراحی و اجرا می باشد .

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها