نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ یک نمایش و از روی استیصال است و برلاف میل دشمنان موجب وحدت بیشتر در کشور می شود.

به گزارش گلستان ما؛ آيت الله سیدعبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در واکنش به قراردادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی توسط آمریکا، پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، فرزندان مخلص و غیور ایران اسلامی درجهت حفظ دستاوردهای ملت شریف ایران، با تأسی از سید و سالار شهیدان علیه السلام و به فرمان امام خمینی (ره)  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تشکیل داد و این تشکیلات تاکنون به معنای واقعی از کشور و مردم دفاع و نقشه های استکبار جهانی را خنثی کرده‌ است و تحت زعامت داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در این راه به بلند ترین قله های موفقیت در عرصه های گوناگون نظامی و فرهنگی دست یافته و دشمن را ناکام گذاشته است.

در ادامه این پیام آمده است: تحریم اخیر که بیشتر به یک نمایش شبیه است، نشانه استیصال روزافزون شیاطین بوده و برخلاف میل آنها موجب وحدت و انسجام هرچه بیشتر امت همیشه در صحنه درجهت دفاع از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

 انتهای پیام/