فرماندار علی آباد گفت: در مجموع ۵۱۹طرح تولیدی و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر۱۱۲میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان در علی آباد انجام می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از دانشجو سلام؛ فرماندار علی آباد در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: با پیروزی انقلاب که ثمره خون شهدا بوده تحول عظیمی در کشور رخ داد و باید شکرگزار آن بود.

هدایتی گفت: انتقال فرهنگ انقلاب به نسل جوان و دفاع از ارزشها در برابر هجمه عظیم دشمن به مسلمات و مهمات انقلاب باید در دستور کار ما باشد.

وی در خصوص اجرای برنامه در این ایام بیان کرد: در شهرستان علی آباد در حوزه فرهنگی ورزشی اجتماعی بیش از ۶۰۰برنامه برگزار می شود.

فرماندار علی آباد گفت: برگزاری جشن انقلاب و روستا،انقلاب و مسجد ،غبار روبی گلزار شهدا، همایش بزرگ فاطمیون، برگزاری مسابقات عکس و یادوراه شهدا،برگزاری نمایشگاه در مدرسه متوسطه، تجلیل از ۴۰ چهره برتر سواد اموز و انقلابی، کاشت نهال انقلاب به مناسبت ۴۰ سالگی از جمله این برنامه ها هستند.

هدایتی در خصوص پروژه های عمرانی در علی آباد گفت: در مجموع ۵۱۹طرح تولیدی و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر۱۱۲میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان در علی آباد انجام می شود.

وی افزود: تعداد ۵۳ پروژه عمرانی طرح تولیدی کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار علی آباد ادامه داد: مرکز جامع خدمات شهری، افتتاح طرح تولید و اشتغال زایی جهاد کشاورزی در این ایام افتتاح خواهند شد.

در ادامه حجت الاسلام مهدی پور امام جمعه علی آباد گفت: امروز جمهوری اسلامی در بین مردم منطقه به عنوان الگو و شاخص است و بسیاری از جوانان کشورهای دیگر از زمامداران خود می خواهند که مانند ایران در مقابل زیاده خواهی استکبار بایستند.

وی افزود: گسترش آموزش عالی و رشد علمی یکی از دستاوردهای نظام است امروز تمام نیروهای متخصص در کشور تربیت می شوند در حالی که قبل انقلاب اینگونه نبود.

امام جمعه علی اباد ادامه داد: رشد محصولات و تولیدات کشاورزی یکی دیگر از این پیشرفتها بود و امروز تنها در علی آباد ۷۳نوع کشت در اختیار مردم قرار گرفته است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی علی اباد گفت: بعد از اعلام تشکیل ستاد چهلمین سال ۶ جلسه رسمی را تشکیل دادیم و برنامه های خود را حول شعاراستکبار ستیزی انقلابی گری و مقاومت در برابر حیله دشمن اجرا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برگزاری چهل یادواره دانش اموزان در مدارس ،برگزاری کرسی قران، برپای جلسات گفتمان دینی در ۴۸ مدرسه و تجلیل از نیروهای قرانی و هیات مذهبی، دیدار با خانواده شهدا و نماینده ولی فقیه از دیگر برنامه هاست.

انتهای پیام/