در راستای همکاری های بیشتر در زمینه های پژوهشی و فناوری، شرکت گاز استان گلستان و دانشگاه آزاد واحد علی آباد ، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش گلستان ما به نقل از روابط عمومی ،مهندس محمد رحیم رحیمی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان و دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم رییس دانشگاه آزاد علی آبادکتول طی نشست  صمیمانه ،دیدگاهها و   نظرات پژوهشی خود را مطرح نموده و   تفاهم نامه همکاریهای مشترک علمی-پژوهشی را  امضا نمودند.

مهندس رحیمی درهمین رابطه  اظهار داشت: این تفاهم نامه در راستای بهره گیری ازتجربیات و توانایی های تخصصی علمی ، تحقیقاتی و اجرایی متقابل در امر توسعه همکاری های دو جانبه، منعقد گردیده است که در طی آن دانشگاه مذکور  متعهد به ارائه خدمات مشاوره علمی، تخصصی و آزمایشگاهی مورد توافق طرفین و فراهم نمودن امکان حضور کارشناسان شرکت درکارگروه ها وکمیته ها و دوره های آموزشی مرتبط می باشد.

وی همچنین اضافه کرد:هدف از این تفاهم نامه ، حمایت و اجرای پروژه های تحقیقاتی و مطالعات مشترک در راستای اولویت ها و نیازهای واحد تحقیق و توسعه شرکت ( R&D) و استفاده متقابل از پتانسیل های آموزشی ، ترویجی ، مطالعاتی ، پژوهشی و اجرایی موجود می باشد.

در این جلسه دکتر اسفندیاری مقدم نیز  با اشاره به همکاریهای گذشته شرکت گاز استان گلستان با دانشگاه آزاد علی آباد کتول ، ضمن تشکر از حمایتهای شرکتهای گاز از موضوعات پژوهشی  اظهار امیدواری کردند که با امضای این تفاهم نامه سطح  همکاریهای طرفین  گسترش بیشتری خواهد یافت .

انتهای پیام/

پربحث ترین ها