ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭ ﻋﻠﯽ ﺁﺑﺎﺩﮐﺘﻮﻝ علی آباد کتول گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۷۴ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﻋﻤﺮﺍﻧﯽ ﻭ ۷۰ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ ﻭ ﺍﺷﺘﻐﺎﻟﺰﺍ ﺍﻓﺘﺘﺎﺡ ﻭ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ۱۴ ﭘﺮﻭﮊﻩ در این شهرستان ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.

به گزارش گلستان ما به نقل از زرین نامه؛ حسن هدایتی کتولی در جمع خبرنگاران شهرستان علی آباد کتول انقلاب اسلامی را تولد دوباره ارزش های اسلامی دانست و بیان کرد: این انقلاب به دست توانمند امام خمینی (ره) و یاران وفادار ایشان همچون مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم محقق شد.

اعتبار بیش از 60 میلیارد تومانی پروژه های دهه فجر

وی با اشاره به خدمت رسانی به مناطق محروم به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در دهه فجر امسال ﺑﺎ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﯼ بیش از ۶۰ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﻭ ۸۸۰ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ، 144 ﭘﺮﻭﮊﻩ عمرانی، تولیدی و اشتغالزا ﺑﻬﺮﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﻭ 14 پروژه ﮐﻠﻨﮓ ﺯﻧﯽ ﻣﯽ ﺷﻮد.

ﻫﺪﺍﯾﺘﯽ ﮐﺘﻮﻟﯽ با بیان اینکه ۱۶ ﻫﺰﺍﺭ ﻭ ۷۱ ﺧﺎﻧﻮﺍﺭ ﺍﺯ این پروژه ﻫﺎ ﺑﻬﺮﻩ ﻣﻨﺪ می شود، افزود: با بهره برداری از این پروژه ها امکان اشتغال برای 245 نفر از شهروندان نیز فراهم می شود.

مهمترین پروژه های علی آباد کتول در فجر 96

فرماندار علی آباد کتول در ادامه بهره برداری از 18 ﻃﺮﺡ ﻋﻤﺮﺍﻧﯽ ﻭ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ در ﺑﺨﺶ ﮐﺸﺎﻭﺭﺯﯼ، ۱۵ ﻃﺮﺡ ﺯﯾﺮﺑﻨﺎﯾﯽ، ۱۰ ﻃﺮﺡ ﺭﺍﻫﺴﺎﺯﯼ، 7 ﻃﺮﺡ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺑﺮﻕ ﺷﻬﺮﯼ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ، ۶ ﻃﺮﺡ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻭ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ، ﮔﺎﺯﺭﺳﺎﻧﯽ ﺑﻪ 2 ﻭﺍﺣﺪ ﺻﻨﻌﺘﯽ، افتتاح ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﺧﻮﺍﺑﮕﺎﻩ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ، ﯾﮏ ﺑﺎﺏ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﻃﺮﺡ ﺑﻮﻡ ﮔﺮﺩﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻬﻢ ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺮﻭﮊﻩ های قابل بهره برداری و همچنین کلنگ زنی این شهرستان در دهه فجر امسال برشمرد.

اجرای 500 برنامه فرهنگی اجتماعی در دهه فجر

ﻭﯼ در ادامه این گفت و گو با اشاره به برنامه های فرهنگی- اجتماعی در این روزها، گفت: ۵۰۰ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ به مناسبت گرامیداشت ﺩﻫﻪ ﻓﺠﺮ انقلاب اسلامی ﺩﺭ این ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ توسط کمیته های مختلف تدارک دیده شده که ۱۰۰ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺣﻮﺯﻩ ﺑﺎﻧﻮﺍﻥ ﺍﺳﺖ.

رسالت مهم رسانه ها در انتقال پیام انقلاب به نسل جدید

هدایتی کتولی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه رسانه های دلسوز انقلاب می توانند عملکرد دستگاه های اجرایی را به اطلاع مردم برسانند، اذعان کرد: اصحاب رسانه می توانند بازوی توانمند مدیران دستگاه ها باشند که باید اصل امانتداری، اخلاق حرفه ای و اخلاق مدیریتی در میانشان رعایت شود.

فرماندار علی آباد کتول با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: پیام انقلاب اسلامی از 40 سال گذشته باید به واسطه آگاهان، فرهیختگان انقلابی و دانایان اصحاب رسانه در راستای تجدید عهد با آرمان های امام راحل و شهدا همچنان به نسل های بعدی منعکس شود تا پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) برسانیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید