امام جمعه خانببین و منطقه فندرسک گفت: امروز هم در برابر مشکلات اقتصادی با کمک مردم و مسئولین یک "هزارسنگر" اقتصادی در مقابل دشمن می خواهیم .  

به گزارش گلستان ما ؛ حجت الاسلام علی محمد بیات در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته اظهارکرد: جامعه امروز نیاز به سبک زندگی فاطمی دارد ، خانواده ای اهل بیتی است که در آرامش باشد.

امام جمعه خانببین و منطقه فندرسک ادامه داد: محیط خانواده میدان جنگ نیست بلکه میدان محبت ، عطوفت و مهربانی است.

وی با اشاره به اینکه بوی مهربانی مانند گل باید فضای خانواده ها را در بر گیرد ، گفت: زن و مرد باید در مسائل دین و دنیا یار و یاور یکدیگر باشند.

حجت الاسلام بیات به شهید حسن باقری روزنامه نگار نخبه دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در طی حدود ۲ سال به عنوان یکی از بهترین فرماندهان دفاع مقدس موفق و بی نظیر بودند، سردار سلیمانی در مورد شهید حسن باقری می گوید: حسن باقری تحول آفرین و بهشتی جنگ بود شهید حسن باقریمی گفت باید ابتکار عمل را از دشمن بگیریم.

امام جمعه خانببین و منطقه فندرسک با اشاره به ششم بهمن سالروز حمله کمونیست ها در هزار سنگر آمل، گفت: آن افکار انحرافی که میخواستند به انقلاب تازه به ثمر رسیده ضربه بزنند و عملیات های کوری که انجام دادند تا در این روز به شهر آمل و مردم آمل حمله کردند و مردم خانه ها را سنگر کردند و معروف شد به شهرهزار سنگر در این روز ۴۰ شهید تقدیم انقلاب شد و این شهر تنها شهری است که حضرت امام خمینی (ره)  از آن  در وصیت خود نام بردند.

وی تاکید کرد: امروز هم در برابر مشکلات اقتصادی با کمک مردم و مسئولین یک "هزارسنگر" اقتصادی در مقابل دشمن می خواهیم .  

بیات با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مسائل اقتصادی ، گفت: باید برای اقتصاد با ثبات نقشه راه داشته باشیم ، سیاست های اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و با متخلفان برخورد قاطع صورت بگیرد. 

امام جمعه خانببین و منطقه فندرسک خاطر نشان کرد : این اقتصاد مقاومتی یک راهکار است، شعار نیست. اقتصاد مقاومتی باید جای اقتصاد لیبرال را بگیرد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها