امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه به طور قطع سفر وزرا به شهرستان‫ها برکاتی را برای گلستان به همراه دارد، گفت: ما انتظار داریم هیئت دولت در سفر به گلستان به وعده‫های خود عمل کند.

به گزارش گلستان ما به نقل از فارس، حجت‫الاسلام محمدصالح منصوری ظهر امروز در خطبه‫های عبادی‫سیاسی نماز جمعه شهرستان ترکمن، با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان گلستان اظهار کرد: در سفر هیئت دولت به گلستان وزرا به شهرستان‫های مختلف استان سفر کردند و به طور قطع سفر وزرا به شهرستان‫ها برکاتی را برای استان به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان بندرترکمن بیان کرد: وزیر محترم ورزش و جوانان در سفر به این شهرستان وعده‫هایی دادند و بودجه‫هایی را برای ورزش بندرترکمن تصویب کردند که جای دارد از ایشان قدردانی کنم.

امام جمعه بندرترکمن؛  تخصیص بودجه برای میدان والیبال ساحلی، اختصاص بودجه برای فراهم‫کردن امکانات در میدان سوارکاری و تکمیل سالن تختی را از وعده‫های وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان عنوان کرد و افزود: به طور قطع سفر وزرا به شهرستان‫ها از جمله سفر وزیر ورزش و جوانان به بندرترکمن مفید خواهد بود.

منصوری تکمیل جاده بندرترکمن به کردکوی را از دیگر وعده‫های وزرا به شهرستان بندرترکمن برشمرد و اذعان کرد: این جاده سال‫ها است که تکمیل نشده و تصادفات زیادی را در آن شاهد بودیم که امید است سفر اخیر هیئت دولت منشأ برکات باشد و این پروژه ناتمام تکمیل شود.

*سفر رئیس جمهور به گلستان مانند سفر قبلی نباشد

وی تأکید کرد: ما انتظار داریم هیئت دولت به وعده‫هایی که در شهرستان‫ها داده عمل کند؛ رئیس جمهور در سفر قبلی به استان گلستان وعده دادند جزیره آشوراده را به قطب گردشگری تبدیل می‫کنند اما متأسفانه هیچ اقدامی انجام نشد و پس از گذشت چند سال از وعده رئیس جمهور آقایان یک ماه گذشته این پروژه را کلنگ‫زنی کردند و این اقدام نشان می‫دهد این پروژه به زودی نتیجه نخواهد داد.

امام جمعه بندرترکمن با تأکید بر اینکه امیدوارم سفر اخیر رئیس جمهور و جمعی از وزرا به استان گلستان مانند سفر قبلی نباشد که برخی از وعده‫ها عملیاتی نشود، یادآور شد: مسؤولان به‫ویژه وزرا اگر در سفر به استان‫ها وعده‫ای می‫دهند به وعده‫های خود عمل کنند.

منصوری در بخش دیگر از سخنانش حادثه سقوط هواپیمای باربری ارتش و شهادت جمعی از کارکنان تیم پروازی و خدمه را تسلیت گفت و افزود: امیدوارم خداوند به خانواده‫های شهدای این حادثه صبر عنایت کند.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها