رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن در حاشیه مسابقات والیبال جام‌رمضان شهرستان ترکمن از برگزاری مسابقات بین المللی تک ستاره والیبال ساحلی به میزبانی بندرترکمن در مهرماه خبر داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از آوای ترکمن، در چارچوب تورنمنت چهارجانبه والیبال جام رمضان شهرستان تیم های ماهان فراتیربندرترکمن و نایس اسپورت گنبد با غلبه برحریفان خود به فینال مسابقات چهارجانبه جام‌رمضان بندرترکمن راه یافتند.

قادیراونق رئیس ورزش و جوانان بندرترکمن در حاشیه این بازیها با اعلام علاقه مندی سازمان ساحلی در جهت میزبانی بندرترکمن برای رقابت های بین المللی والیبال ساحلی تک ستاره افزود:با توجه به میزبانی شایسته بندرترکمن در مسابقات والیبال ساحلی 3ستاره آزاد کشو،سازمان ساحلی علاقه مند به برگزاری مسابقات بین المللی در بندرترکمن می باشد که در این راستا لازم است مسئولان شهرستان و استان مساعدت لازم‌ را انجام دهند.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت فیزیکی 95درصدی استخربندرترکمن گفت :فقط انشعابات آب ،برق وگازاین استخروصل نشده که با مساعدت مدیرکل ورزش وجوانان استان و نماینده مردم غرب استان در مجلس و مسئولان شهرستان این استخرانشاء الله در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها