امام جمعه بندرترکمن گفت: بحث اقتصاد مقاومتی خاص دولت نیست ، لذا همه مردم وظیفه دارند با خرید ابزار و لوازم داخلی و تکیه به اجناس ملی به جایی برسند که تولید خارجی را حرام شرعی و قانونی بدانیم.

بزرگترین پایگاه طرح ملی امداد و نجات و ایمنی سلامت مسافران نوروزی در استان گلستان با مشارکت هلال احمر بندرترکمن برپا شد.

در راستای پایش و وضعیت پهنه آبی خلیج گرگان ، جمعی از مسولین بندرترکمن از خلیج گرگان بازدید کردند.

نخستین المپیاد علمی آموزشی ویژه مقطع ابتدایی مدارس شهرستان در سالن معلم برگزار شد.

آخرین نشست انجمن کتابخانه بندرترکمن با حضور معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان در بندرترکمن برگزار شد.

مسئول ستاد اسکان نوروزی مسافران بندرترکمن از اختصاص 11 مدرسه و 92 کلاس جهت اسکان مسافرین نوروزی در بندرترکمن خبر داد.

امامان جمعه شیعه و اهل سنت بندرترکمن بر ترویج کارهای خیرخواهانه و مدرسه سازی تاکید کردند. 

فرماندار بندرترکمن گفت: آتش یک مغازه کیف و کفش بندرترکمن با بسیج آتشنشانان و تجهیزات مهار حریق 4 شهرستان غرب گلستان مهار و از سرایت آن به واحدهای اطراف جلوگیری شد.

مرحله شهرستانی پنجمین دوره مسابقات طرح دادرس با حضور ۸ تیم از آموزشگاههای دوره متوسطه اول در بندرترکمن برگزار شد.

استاد حوزه علمیه امام جعفر صادق بندرترکمن اظهار داشت: حضرت زهرا(س) تجلی کاملی از مکارم و اخلاق عظیم الهی پیامبر و عینیت تمام درس های مکتب متعالی اوست و از این جهت اسوه و الگویی کامل برای وصول به حیات طیبه می باشد.

رییس آموزش و پرورش بندرترکمن اظهار داشت: مهم‌ترین هدف از تشکیل امور تربیتی پاسداشت مرزهای اعتقادی ، حفظ دستاوردها و تبیین ارزش‌های انقلاب در مدارس است.

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن اظهار داشت: ضرورت احیاء سبک زندگی فاطمی، فاطمه شناسی و تبیین ابعاد و زوایای مهم در خطبه های حضرت زهرا(س) می تواند الگوگیری از آموزه های فاطمی در سبک زندگی اسلامی را محقق سازد.

جشنواره سواد خواندن (پرلز) با شرکت 150نفر از دانش آموزان دوره ابتدایی در پژوهشسرای رازی بندرترکمن برگزار شد.

رییس کمیته امداد بندرترکمن از اعزام نخستین کاروان 40 نفره مددجویان این نهاد به مشهد مقدس خبر داد.

خاطراتش را با دوتارش مرور می‌کند و همان‌طور که صحبت می کند، گاهی هم دستش روی سیم های سازش می رود و می نوازد. گاهی گلایه می‌کند و گاهی هم از خاطرات خوبش‌ می‌گوید.

رییس کمیته امداد بندرترکمن از روند پیشرفت و توسعه آموزشهای فرش ریز بافت ترکمن و استقرار دارهای قالی از کارگاه به منازل مددجویان این نهاد خبر داد.

مسول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن از درخشش تکواندو کاران این شهرستان در مسابقات گرامیداشت دهه مبارک فجر استان گلستان خبر داد.

بعد از در گذشت حاج محمد آخوند عابدی کر امام جمعه بندر ترکمن ؛ گمانه زنی در مورد انتصاب امام جمعه ترکمن آغاز شده است . بر اساس خبرهای غیر رسمی نام سه گزینه جهت منصوب شدن به عنوان امام جمعه بندر ترکمن مطرح می باشد.

امام جمعه موقت بندرترکمن با تسلیت ایام فاطمیه گفت: شناخت زندگی از نوع سبک زندگی ائمه اطهارخاصه حضرت زهرا(س) نسخه شفابخش دنیاست ، لذا زندگی ما باید سرشار از سبک زندگی ائمه معصومین باشد.

طی مراسمی با حضور رزاقیان رئیس ، ایگدری دبیر هیأت سوارکاری استان گلستان ، مسولین شهرستانی ، مالکان و مربیان اسبها و علاقمندان به جامعه ورزش سوارکاری ، مراسم تکریم و معارفه رئیس هیأت سوارکاری شهرستان ترکمن برگزار شد.