فرماندار بندرترکمن گفت: برگزاری انتخابات نشانگر اقتدار و عزت ملی کشور ماست و دانش آموزان در این اقتدار سهم بزرگی دارند . 

فرماندار بندرترکمن گفت: با پایان شمارش آرای شهروندان بندرترکمن، منتخبین مردم در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر مشخص شدند.

امام جمعه بندرترکمن گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای دشمن را ناامید می کند چرا که هر رای مردم مشتی به دهان آمریکاست،لذا مردم با انگشتان رنگی خود در روز انتخابات آمریکا وایادی وابسته آن را زیر پا له می کنند.

مدیر کتابخانه سعدی بندرترکمن از برگزاری هفتمین جشنواره کتابخانه رضوی در راستای ترویج فرهنگ رضوی و گسترش کتابخوانی خبر داد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر ستاد انتخابات استان عصر دیروز از ستاد انتخابات شهرستان ترکمن بازدید و با عبدالحکیم فیروزی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان گفتگو کرد.

باز انتخابات، باز ادعا ها و باز هوچی گری ها،آخر تا کی؟همه ما ادعایمان می شود تحصیل کرده ایم،ادعا می کنیم روشن فکریم و آگاهی دادن به مردم را باعث توسعه می دانیم ولی چه کرده ایم؟

به همت دفتر امام جمعه بندرترکمن و خیر تهرانی به 25 زوج جوان در بندرترکمن جهیزیه اهدا شد.

هنرجوی هنرستان 17 شهریور بندرترکمن در چهاردهمین دوره مسابقات کشوری هنرستان های اراک به افتخاری دیگر آفرید.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: انحرافات اخلاقي از برنامه‌هاي جدي استکبار براي به تباهی کشيدن نسل جوان است لذا بهترین راه مبارزه با این توطئه این است که جوانان با دستورات و تعاليم اسلام آشنا شوند.

درانتخابات شورای شهر بندرترکمن، تعداد کاندیداهای فعالی که طی شب های گذشته نشست های هم اندیشی برگزار کرده اند از مرز 15 نفر بالاتر نرفته است.

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه متأسفانه برخی افراد فرامین مقام معظم رهبری را نمی‎فهمند و نسبت به آن بی‎توجهی می‎کنند، گفت: رفتار این افراد در حالی است که رئیس جمهور روسیه در دفتر خود مترجم ایرانی دارد تا به محض سخنرانی مقام معظم رهبری از سخنان معظم‎له اطلاع یابد.

نشست‌های خانگی تعدادی ازکاندیداهای شورای شهربندرترکمن ازابتدای هرشامگاه شروع شده و بعضا تا پاسی ازشب ادامه می‌یابد.

معاون فنی جهاد کشاورزی بندرترکمن گفت: با توجه به مشکل اشتغال خصوصا در قشر تحصیل کرده، کارآفرینی بهترین راه برون رفت از معظل بیکاری در جامعه است.

همزمان با شعبان المعظم،ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز طی مراسمی از جانبازان اداره محیط زیست بندرترکمن و گمیشان تجلیل شد.

مسول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن از پایان رقابتهای مسابقات تیراندازی بنچ رست گلستان به مناسبت مبعث رسول اکرم در این شهرستان خبر داد.

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه متأسفانه برخی امروز با اشاره به اعدام‎های سال 1367 هجمه‎های سنگینی بر علیه برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری وارد می‎کنند، گفت: تطهیر و دفاع از منافقین برای جذب رأی و تخریب رقیب بی‎تقوایی است.

فرمانده سپاه بندرترکمن از برگزاری رزمایش بزرگ شهدای مدافع حرم در بندرترکمن خبر داد.

به مناسبت هفته بزرگداشت زمین پاک مراسم تجلیل از شهروندان سبز با حضور جمعی از مسولین شهری در بندرترکمن برگزار شد.

معاون فرماندار بندرترکمن گفت: 240 تن از داوطلبان برای تصاحب کرسی های نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان روز 29 اردیبهشت رقابت می کنند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: هدف از بعثت نبی مکرم اسلام تکمیل کرامات اخلاقی بشربود تا همگان بیاموزند به جای قتل وغارت ضمن توجه به اخلاق نیک ،راه رسیدن به کمال انسانی را درخلق نیکو ببابند.