فرماندار شهرستان بندرگز با بیان اینکه کمک به نیازمندان از اهداف نظام جمهوری اسلامی است گفت : کمیته امداد یادگار امام راحل برای حمایت از مستضعفان و نیازمندان شکل گرفته و تاکنون منشا خدمات بسیاری زیادی برای مردم بوده است.

به گزارش گلستان ما به نقل از کناره، حسین احمدی در جلسه هماهنگی برگزاری جشن نیکوکاری شهرستان بندرگز اظهار داشت: انسان های بزرگی در سایه حمایت های کمیته امداد پرورش یافته اند و در جامعه خدمت می کنند.

وی یکی از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها و جشن نیکوکاری را ترویج فرهنگ نیکوکاری و نوع دوستی در بین نوجوانان و جوانان به خصوص دانش آموزان عنوان کرد و اظهار داشت : این افراد در آینده سکان جامعه را برعهده گرفته و در جامعه فعالیت خواهند کرد و برگزاری چنین جشن هایی با مشارکت دانش آموزان ضمن ترویج فرهنگ نیکوکاری ، آنان را با کمک رسانی و رسیدگی به نیازمندان آشنا می کند که اقدامی ارزشمند است.

این مقام مسوول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کشور ما در یک مسیر سخت اقتصادی و معیشتی قراردارد ، گفت : اگر امروز در کشور ما در خصوص اقتصاد مقاومتی بحث می شود ؛  کشورهای دیگر در حال گذراندن اقتصاد ریاضتی هستند.

احمدی ادامه داد : اینکه مقام معظم رهبری در مورد اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی تاکید می کنند؛ نوعی پدافند غیرعامل برای جلوگیری از رسیدن به اقتصاد ریاضتی است.

فرماندار بندرگز اظهار داشت : با وجود منابع محدود اما منابع انسانی در کشور ما نامحدود است که می توان تا اندازه ای از این طریق کمبود منابع مالی را پوشش داد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها