فرماندار بندرگز با خانواده شهید غلامرضا احمدی دیدار کرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کناره ، "حسین احمدی" در منزل پدر شهید احمدی در روستای لیوان غربی حضور یافت و با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت و گو کرد.

فرماندار بندرگز در این دیدار با تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت : شهدا برای همیشه در تاریخ ماندگار و بهترین الگو و افتخار برای ما هستند.وی افزود : بازماندگان شهدا نیز برای جامعه الگو هستند و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه همگان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز ، از شهدا و ایثارگران به عنوان قهرمانان ملی و اسطوره های تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت : امنیت و آرامش موجود در کشور و هر آنچه که امروز ملت ایران اسلامی به دست آورده ، به برکت خون پاک شهدای گرانقدر و از جان گذشتگی آنها در دفاع از انقلاب اسلامی بوده و به همین خاطر تجلیل و تکریم خانواده های شهدا از تکالیف و وظایف اصلی مسوولان به شمار می رود.

فرماندار بندرگز با بیان اینکه سرافرازی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهداست ، اظهار داشت : صبر و استقامت و بردباری خانواده های معظم شهدا در تحمل رنج از دست دادن عزیزان خود که جان خود را در راه اعتلای کشور و دفاع از کیان مملکت اسلامی فدا کردند ، نیازمند یادآوری همیشگی است زیرا صبوری پدران و مادران شهدا همپای خون آنها ارج و عظمت دارد.

شهید غلامرضا احمدی 18 اردیبهشت ماه 1361 در منطقه عملیاتی دارخوئین به فیض شهادت نائل شد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها