فرماندار شهرستان بندرگز از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل بندرگز از روزهای آینده خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه، 500 نفر مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کاسب امین، "حسین احمدی" فرماندار شهرستان بندرگز، در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل شهرستان بندرگز طی روز های آینده خبر داد.

وی افزود: پروژه گردشگری آرمان طبیعت که از سوی سرمایه گذارخارجی آغاز شده است با ایجاد اشتغال برای حداقل ۵۰۰ نفر سبب رونق همه صنوف و توسعه شهر خواهد شد و گردش مالی قابل ملاحظه ای در مشاغل مختلف شهرستان ایجاد خواهد کرد.

فرماندار بندرگز امنیت و فرهنگ قوی را از مولفه های اساسی ترغیب سرمایه گذاران برای حضور در شهرستان بندرگز دانست و افزود: بندرگز از سابقه کهن و پیشینه نیکویی در عرصه فرهنگی برخوردار است و اکنون نیز همه مردم و صنوف باید کمک کنند تا هیچ گاه امنیت و فرهنگ عمومی خدشه دار نشود و فضای امن توام با غنای فرهنگی برای سرمایه گذاران ایجاد شود.

گفتنی است، شهرستان بندرگز در غرب گلستان با جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر جمعیت، واقع شده است و موئلفه های زیادی برای گردشگری و توسعه دارد که یکی از این موئلفه ها، ساحل زیبای آن است.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها