سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.

به گزارش گلستان ما به نقل ازراه اسپی دژ، نشست صمیمی سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان آق قلا برگزار شد.

عبدالرضا چراغعلی، سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در این نشست گفت: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.

ضمیر فرماندار آق قلا نیز در حاشیه نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان گفت : سرمایه گذاری یک هزار و 800 میلیون ریالی (180 میلیارد تومان) سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای اشتغالزائی و توسعه شهرستان آق قلا صورت گرفته است.

گفتنی است ؛ این نشست که با حضور مدیران کل معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان همراه بود ، فعالین شهرستان در حوزه ی سیاسی و اجتماعی نیز به مسائل ، انتقادات و پیشنهاداتی از قبیل ( انتصابات شهرستانی و استانی ، محرومیت منطقه ، مشکلات اجتماعی از جمله خودکشی ، اعتیاد و طلاق، اتمام پروژه های نیمه تمام و کمبود برخی نیاز ها در این شهرستان ) اشاره شد.

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

پربحث ترین ها