معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: نظام ارجاع یکی از تکالیف قانونی ما در برنامه توسعه است که استان گلستان در این خصوص بسیار خوب عمل کرده است و من امیدوارم به عنوان اولین استانی که سیستم ارجاع را به خوبی و بدون هرگونه نقص میخواهد اجرا کند برگزیده شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ، سعید نمکی معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از سیستم ارجاع الکترونیک شبکه بهداشت و درمان شهرستان آق قلا گفت : خوشبختانه همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان به خوبی در رابطه با توسعه تخت های بیمارستانی و تهیه طرح های اجرایی گام برداشتند.

وی افزود: ما بازدید های انجام شده مقرر شد تا قسمتی از تخت ها را از بخش خصوصی و قسمتی را از بخش دولتی تامین کنیم .

نمکی در خصوص مصوبات دیگر این بازدید گفت : همچنین قرار شد که بخش روانپزشکی را به مکان مناسب تری منتقل شود و ما از سازمان برنامه بودجه و هم عزیزان در وزارت بهداشت برای یک بخش روانپزشکی آبرومندانه تر حمایت کنیم

معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد : سیستم ارجاع یکی از تکالیف قانونی ما در برنامه های توسعه قبلی و برنامه توسعه ششم است که استان گلستان در این خصوص بسیار خوب عمل کرده است و من امیدوارم با هماهنگی که با عزیزان خواهیم داشت به عنوان اولین استانی که سیستم ارجاع را به خوبی و بدون هرگونه نقص میخواهد اجرا کند برگزیده شود و این سیستم را بتوانیم در سراسر کشور تعمیم دهیم.

همچنین گفتنی است با پیگیری های فرماندارآق قلا معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور قول اهدا یک دستگاه دستگاه آمبولانس را به بیمارستان آق قلا دادند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید