شهرداری نوده خاندوز بیش از 2 سال 3 ماه است که طلب تنها فروشنده کتاب و محصولات فرهنگی شهرستان آزادشهر را پرداخت نکرده و قصد پرداخت آن را هم ندارد.

به گزارش گلستان ما به نقل از تیتر آزاد، حسن منصوری فروشنده محصولات فرهنگی و تنها فروشنده کتابهای مذهبی در آزادشهر در گفتگو با خبرنگار ما بار دیگر از بی توجهی مسئولین شهرستان و استان به درخواست به حق خود گفت و اظهار کرد: همان گونه که در مصاحبه های قبلی نیز گفتم،  طلب بنده بر می گردد به نمایشگاه کتابی که در ۳ خرداد ۱۳۹۵ در پادگان (ارتش) نوده برپا کرده بودم، در ان روز شهردار اسبق نوده خاندوز بعد از بازدید از نمایشگاه کتاب اعلام کرد، تا غروب امروز هر کس کتاب بخرد، هزینه آن با شهرداری نوده است. لازم به ذکر است که یادآور شوم در آن نمایشگاه تنها مسئولین شهرستان و کادر و سربازان ارتش حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد:بنده برای دریافت طلبم بارها به شهرداری و شورای شهر نوده رجوع کردم، چه در زمان شهردار و شورای اسبق و چه در زمان شهردار و شورای فعلی، اما هیچ یک از مسئولین قدمی برای تحقق مطالبه به حق بنده بر نداشتند.

منصوری ادامه داد:  در ابتدا که به شهردار قبلی می گفتم طلبم را بدهید، سخنی از پرداخت نکردن در میان نبود و فقط بنده را به صبر دعوت می کردند. اما بعد از تغییر شهردار و شورای شهر نوده، ابتدا اعلام کردند مدرک بیاورید. بنده از فرماندار اسبق که حدود 8 ماه پیش تغییر کرد برای آنها نامه ای مبنی بر صحت ادعای خود بردم.

فروشنده کتابهای مذهبی تصریح کرد: سپس به بنده گفتند که باید فاکتور بیاوری و یا تاییدیه ای از ارتش که چه مبلغی کتاب فروخته ای، بنده نیز نامه ای از ارتش در خصوص تایید فاکتورها و تایید میزان مبلغ طلب خود بردم، اما شهرداری و شورای شهر نوده باز هم از پرداخت طلب بنده خودداری کردند. ( تا غروب ۷،۹۵۴،۹۰۰ تومان فروش داشتم، شهرداری نوده ۱،۸۰۰،۰۰۰ به بنده پرداخت کرد و حال 6،154،900 تومان طلبکارم.)

001

فروشنده محصولات فرهنگی آزادشهر ادامه داد: شهردار نوده می گوید که بنده نمی توانم بدون اجازه شورا مبلغی به شما پرداخت کنم. شورای شهر نوده نیز مدعی است که بنده باید از فرد حقیقی شهرداری اسبق شکایت کنم و طلبم را از وی بگیرم، زیرا وی بدون هماهنگی شورای شهر چنین خریدی را انجام داده است و پرداخت مطالبات بنده توسط شورا و شهرداری غیر قانونی است.

منصوری در پایان سخنان خود گفت: قسمت زیادی از سرمایه بنده بیش از ۲ سال و ۳ ماه است از دستم خارج شد و با وجود رسانه ای شدن خبر طلب بنده و نشر آن در فضای مجازی، هیچ مسئولی در استان واکنش نشان نداد و بنده، قربانی دعواهای سیاسی و یا شخصی افراد در سمت های اداری شدم. 

با توجه به مستندات آقای منصوری و تماس هایی که تیتر آزاد با مسئولین مربوطه شهرستان داشت، در اینکه برادر منصوری از شهرداری نوده طلبکار است، هیچ شکی نیست. اما سوالی که مطرح می شود، این است که چه چیزی باعث می شود، شورای شهر و شهرداری نوده خاندوز از پرداخت مطالبه به حق برادر منصوری خودداری کنند.

همچنین سوالی مطرح می شود که چرا مسئولین استان، با وجود اطلاع از ظلمی که در حق این جوان آزادشهری شده است، سکوت اختیار کرده اند و برای احقاق حق قیام نکرده و قدمی بر نمی دارند؟!

آیا مسئولینی با این بی تفاوتی نسبت به حق الناس، شایستگی خدمت در ادارات دولتی را دارند؟!

خوب است، حال که در ماه محرم هستیم، ماه‌ی که متعلق به شهدای کربلا و اللخصوص امام حسین (ع) می باشد، مسئولین استان به تأسی از سالار شهیدان برای برپایی حق و گرفتن حق مظلوم اقدام کنند.

اگر به تاریخ عاشورا نگاه کنیم، مقصران به شهادت رسیدن امام حسین (ع) که مورد لعن اهل زمین و آسمان قرار دارند، تنها افرادی نبودند که سر امام حسین را بریدند و یا بر بدن وی زخم زدند، بلکه تمام کسانی که در سپاه عمر قرار داشتند و با حضورشان سپاه او را تقویت کردند، تمام کسانیکه تهیه اسباب کردند برای قاتلان، تمام پیروان و دنبال روندگانشان و دوستانشان و تمام کسانیکه حتی با زین کردن اسبها به آنها کمک کردن در این ظلم شریکند و مورد نفرین هستند.

پس بیایید دنباله روی راه امام حسین علیه السلام باشیم و کارها را فقط و فقط برای رضای خدا انجام داده و به برپایی امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با ظلم قیام کنیم و از کنار ظلم به مظلومان (هرچند آن ظلم کوچک باشد) به سادگی عبور نکنیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید