رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: جای تاسف دارد که عده ای چراغ خاموش، اسنادی چون 2030 را در این کشور، همنوا با معاندین نظام ، اجرا می کنند اینها بدانند که چشم تیزبین مردم و ولایت تمامی تحرکات آنها را رصد می کند .

به گزارش گلستان ما، در این مراسم حجت الاسلام رضا دیلمی رئیس ستاد عفاف و حجاب شهرستان آزادشهر در تجمع مدافعان حریم عفاف و حجاب در سخنانی ، حجاب و عفاف را رمز ثبات و پویایی جامعه دانست و گفت: آنچه کانون خانواده را از انحطاط حفظ می کند حجاب و عفاف و قدرت ایمان است .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر تصریح کرد: امروزه دشمن برای ضربه زدن به کانون خانواده و بستر سازی شبیخون فرهنگی و جلوگیری از تشکیل جامعه دینی و مقبولیت زدایی از ارزشها، می کوشد که عیار حجاب و عفاف را با تشکیل صدها شبکه ی ماهواره ای و هزاران سایت و وب سایت بکاهد و امروز مصادیق آن را ما به وضوح در جامعه می بینیم.

حجت الاسلام دیلمی سپس به نقش قیام مردم در مسجد گوهر شاد در سال 1314 اشاره کرد و اظهار داشت: در آن روزگار شاید برخی تصور نمی کردند که روزی ذلت و خواری نظام منحوس و پلید ستم شاهی را ببینند اما این اراده ی الهی بود که محقق شد و امروز به برکت خون شهدا، امروز نظام مقدس اسلامی شکل گرفته است.

حجت الاسلام دیلمی در ادامه به پیام های این قیام اشاره کرد و افزود: تکلیف گرایی، روح تقوا و عبودیت، بصیرت و دشمن شناسی و نقش اراده ی یک ملت در برابر زیاده خواهی جریان استکباری بزرگترین درس هایی است که از این قیام می توان گرفت قیامی که چهره ی تاریک و ظلمانی اومانیسم و مدرنیته ی جهان غرب را برای همیشه ی روزگار در تاریخ ثبت کرد که چگونه عده ای به هویت و هستی یک ملت ، بی رحمانه حمله می کنند.

حجت الاسلام دیلمی بیان داشت: جای تاسف دارد که عده ای چراغ خاموش، اسنادی چون 2030 را در این کشور، همنوا با معاندین نظام ، اجرا می کنند اینها بدانند که چشم تیزبین مردم و ولایت تمامی تحرکات آنها را رصد می کند .

دیلمی در پایان گفت: پیام و وصیت شهدای مسجد گوهرشاد و همه شهدای انقلاب اسلامی، حراست از ارزشها و گفتمانی چون عفاف و حجاب است، لذا این تابلوی مقدس که نشانگر هویت دینی ماست باید همواره با افتخار در همه جا به احتزار درآید./ تیترآزاد

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید