• منو
 • مدتی است که تاکسیرانان شهرستان آزادشهر به حمل ونقل مسافران درون شهری توسط تاکسی های بین شهری به تاکسی رانی اعتراض می کنند.

  مدیر حوزه علمیه آزادشهر گفت: متاسفانه دشمنان در جای جای فضای اینترنت ما را آلوده کرده اند و جای سالم در این فضا بسیار اندک شده است، وظایف ما طلاب و روحانیون در این فضای امروزی بسیار سخت از قبل ساخته است.

  امام جمعه و مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر با پدر شهید دانش آموز سید حسن میرعرب رضی دیدار و یک جزء از قرآن کریم را ختم کردند.

  رئیس اداره تبلیغات شهرستان آزادشهر گفت: در راستای تعظیم و نکوداشت ایام ا... دهه مبارک فجر٬ نشست های فرهنگی٬ بصیرتی و معرفتی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

  منطقه مطهری شهر نگین شهر 2.5 کیلومتر با این شهر فاصله دارد و در ضلع جنوبی خط نو قرار دارد و جزء محدود نگین شهر محسوب می شود. این منطقه به دلیل نداشتن کد روستایی و مشخص نبودن وضعیت شهر یا روستا بودن آن از نعمت آب لوله کشی بی بهره هستند.

  پنجمین آموزشگاه خیر مدرسه ساز و خانواده شهید شفیعی با 6کلاس در روستای سیب چال شهرستان آزادشهر به بهره برداری رسید.

  رييس ستاد انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان آزادشهر معرفي شد.

  امام جمعه دلند گفت: اگر می بینید انبوه جمعیت پای تابوت این عالم حاضر می شوند با نفس گرم ولایت است. آن پیام رسای مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین جهان است که مردم را یکپارچه بسیج می کند تا در پای تابوت آیت ا... هاشمی حاضر شوند و بلند و رسا شعار دهند ٬ هاشمی هاشمی دعای رهبر ما بدرقه راه تو.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) یک حرکت تاریخ ساز درجهان بود.

  یک شرکت خدماتی و توسعه شبکه آبرسانی در آزادشهر٬ حدود یک هفته است که کار خود را به دلیل نداشتن ابزار کار ( کمربند و سه راه آب ) رها کرده و انتهای کانال حفاری را برای کاهش هزینه خود پر نکرده است.

  دیشب در دفتر امام جمعه آزادشهر٬ جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان برگزار شد. در این جلسه اعضای کارگروه های تخصصی فرهنگی مشخص شدند.

  در پی تخلفات زیاد ساختمانی یکی از اعضای شورای شهر شهرستان آزادشهر٫ همشهریان از تخلف دیگر ساختمانی این عضو در مسائل قانونی وابسطه به ملک وی خبر دادند.

  مراسم بزرگداشت نماز در بازار در پاساژ سلطانی آزادشهر با حضور معاون فرماندار٬ مسئول بسیج ادارات ٬ رئیس ستاد اقامه نماز و بازاریان برگزار شد که به گفته رئیس ستاد اقامه نماز آزادشهر در استان گلستان تنها در ۲ پاساژ نماز جماعت برگزار می شود.

  امام جمعه شهرستان آزادشهر به همراه رئیس اداره تبلیغات و چند تن از مسئولین شهر به عیادت عضو پیشین ستاد نماز جمعه آزادشهر رفتند.

  سرپرست پسماند استان گلستان: مکان یابی آزادشهر به عنوان مرکز سایت زباله استان اشتباه بود و ما برای جا به جایی این مکان با استاندار رایزنی خواهیم کرد.

  رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر به همراه هیئت علمی دانشگاه امروز به دیدار امام جمعه شهرستان آزادشهر رفتند.

  با دعوت اداره میراث فرهنگی و گردشکری و اداره ارشاد شهرستان آزادشهر٬ چند گروه موسیقی از گروه های برجسته کشوری که در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان شرکت کرده بودند٬ دیشب در شهرستان آزادشهر برنامه اجرا کردند.

  امام جمعه آزادشهر گفت: من مطمئن هستم اگر مردم زکات مال خود را بپردازند ٬ دیگر فقیری در جامعه وجود نخواهد داشت.

  همایش گفتمان سازی مبارزه با مواد مخدر با حضور مداحان و خانم های اثرگذار در سالن اجتماعات اداره تبلیغات شهرستان آزادشهر برگزار شد.

  معارفه امام جمعه نگین شهر با حضور مسئولین و ائمه جمعه شهرستان آزادشهر و شهرستان های اطراف در مصلی نگین شهر انجام شد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه