نتایج رای شماری انتخابات پنجمین دوره شورای شهر نگین شهر و شهر نوده اعلام شد.

جانباز شیمیایی شهرستان آزادشهر گفت: در ابتدای اردیبهشت ماه بود که خبری مبنی بر دستور رئیس جمهور به پرداخت معوقات جانبازان شنیدیم و به تازگی خبر دیگری مبنی بر پرداخت شدن معوقات جانبازان به گوش ما می خورد، اما هیچ مبلغی به ما پرداخت نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آزادشهر از شناسایی و پلمب یک کارگاه تولید ماده مخدر شیشه در گلستان خبر داد.

منبع ای آگاه اعلام کرد: بنا به دستور ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی، استفاده از تصاویر غیر مرتبط از جمله تصاویر روسای جمهوری قبلی و... در کنار تصویر کاندیداها ممنوع است.

شهرستان آزادشهر گفت: هیچ فردی در خصوص اعتراض به ریاست جمهور محترم و اعتراض به دیگر مسئولین، بازداشت نشده است و این موضوع کذب است.

نوجوان ۱۷ ساله نگین شهری هنگام نصب بنر تبلیغاتی انتخابات دچار برق‌گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: در توصیه به انتخاب اصلح اعلام کرد: به افراد اصلح رای دهید، به کسانی که بیشتر به مردم خدمت کنند، به نظام اسلامی و قوانین ان التزام داشته باشند، به کسانی که حول محور قانون حرکت کند و مردم دار باشند.

دادستان شهرستان آزادشهر گفت: کاندیداها از تحریک احساسات مردم، قومیت، مذهب و سوء استفاده از وقایع اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اتفاقات و حوادث، با مظلوم نمایی برای کسب آرا استفاده نکنند.

با اعلام شروع تبلیغات شوراها، ما شاهد آن هستیم که در شهر آزادشهر با وجود ۶۳ کاندیدا شور انتخاباتی زیادی این شهر را فرا گرفته است.

با نزدیک شدن به روز رای گیری و تلاش بیشتر کاندیداهای ریاست جمهوری برای همسو کردن افکار عمومی با خود، متاسفانه شاهد برخی از بد اخلاقی های انتخاباتی در شهرستان آزادشهر می باشیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: پیکر آخرین معدنچی از تونل معدن آزادشهر خارج شد.

امام جمعه آزادشهر گفت: ما همه مسلمانیم ، نگاه ما فرا حزبی و فرا جناحی است. ما باید ببینیم کدام نماینده به ولایت نزدیکتر است، کدام اصلح تر است، ولله خیانت است اگر با نگاه قومیتی ، حزبی و جناحی رای بدهیم.

در دو طرف ورودی مدخل تونل، 2 ستون از معدنکاران با دلی آکنده از اندوه و چشمانی اشکبار و بانوای یا حسین و لااله الاالله منتظر خروج پیکر همکارانشان بودند.

رئیس اداره تامین اجتماعی آزادشهر از کمک بلاعوض به بازماندگان حادثه معدن آزادشهر از طرف سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

معدنچیان معدن زمستان یورت آزادشهر که به صورت شبانه‌روزی در عمق ۱۸۰۰ متری زمین در حال فعالیت هستند، تنها ۷۵۰ هزار تومان حقوق دریافت می‌کنند.

با بررسی کانالها و گروه های فضای مجازی شهرستان آزادشهر متوجه شدیم که همشهریان عزیز ما از بی توجهی مسئولین و صدا و سیما به حادثه دلخراش معدن زغالسنگ آزادشهر دلخور هستند.

صبح امروز پیکر یکی دیگر از معدنچیان محبوس در معدن زمستان یورت غربی آزادشهر از داخل تونل به بیرون انتقال داده شد.

برادر یکی از معدنچیان حبس شده در معدن زمستان یورت آزادشهر گفت: ۲ سال پیش در این معدن فعالیت می‎کردم و به ازای هر ۱۶ ساعت کار در روز ۷ هزار تومان دریافتی و بیمه داشتم.

حدود ساعت ۱۱:۵۰ روز چهارشنبه معدن زمستان یورت غربی شهرستان آزادشهر منفجر شد و تعدادی از معدن کاران عزیز کشورمان در داخل معدن محبوس شدند.

مدیر کل مدیریت بحران گلستان با بیان اینکه تاکنون ۱۶ جسد از معدن‌کاران جا‌ن‌باخته از معدن خارج شدند، گفت: ۵ جسد معدن‌کار دیگر شناسایی و هم اکنون از معدن خارج شد و منتظر آمبولانس ها برای انتقال اجساد هستیم.