فرمانده سپاه نینوا گفت: متاسفانه سالهاست که این فرهنگ فراموش شده و سخنان امام خامنه ای که در آغاز هر سال مسیر را برای ما مشخص می کند را شعار سال می نامیم و به آن به عنوان یک پیشنهاد نگاه می کنیم. در حالیکه آن حکم حکومتی است، حکم ولی فقیه و حکم خداست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: امروز همه ما وظیفه داریم که ابعاد، علت و چرایی این حماسه ی عظیم 9 دی را برای جوانان و نوجوانان بازگو کرده و مورد بازخوانی قرار دهیم و بگوئیم که چرا نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی و سران نظام سلطه سخن از حفظ سرمایه های خود در ماجرای فتنه ی 88 می کند؟

مسابقات بین حیوانات و بخصوص سگ ها، در برخی از کشورها انجام می شود. مسابقاتی از قبیل، ردیابی، حرکات نمایشی، اطاعات پذیری و ... . متاسفانه از بین همه‌ی این مسابقات مفید، بدترین نوع آن یعنی نبر خونین بین سگ‌ها، سرگرمی این سالهای جوانان آزادشهری شده است.

چند مدتی است که در جلسات شورای اداری شهرستان آزادشهر، به ائمه جمعه شهرستان بی احترامی می شود و این موضوع باعث ناراحتی مردم انقلابی شهرستان آزادشهر شده است.

«وامنان» و روستاهای اطراف آن به همت اهالی به یکی از قطب‌های کشت و تجارت زعفران در کشور تبدیل شده اما زمزمه‌های تلخ اهالی از سنگ‌اندازی در توسعه کشت طلای سرخ در گلستان حکایت دارد.

با 4 رای از 5 رای شورای شهر، شهردار آزادشهر انتخاب شد.

دومین کاروان قرآنی منادیان وحدت که با استقبال پرشور مردم در شهرهای نگین شهر، گنبد کاووس، گالیکش (روستای ینقاق)، علی آباد کتول، کلاله (روستای کاظم خوجه)، آزادشهر، گنبد (روستای بی بی شیروان)، مینودشت، کردکوی (روستای نظرآباد) و سیمین شهر، مواجه شده است تا روز دوشنبه 5 آذر 97 ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: دشمن امروز ولایت را نشانه گرفته است و می خواهد بین ملت و امامشان فاصله بیندازد زیرا می داند که قدرت ما بخاطر در کنار هم بودن امت و امام امت است.

فرمانده سپاه آزادشهر در خصوص برنامه های هفته بسیج در این شهرستان اعلام کرد: ۹۰ عنوان برنامه برای این هفته پیش بینی شده است که شامل ۲۴۰ زیر برنامه و ۳۵ برنامه شاخص می باشد.

روز گذشته یکی از رسانه های استان گلستان از کشف ۲۴۱ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در تیل آباد آزادشهر خبر داد.

اولین روز آبان ماه ۹۷ بود که خبرگزاری ایسنا خبری مبنی بر کشف 1200 ضد یخ تقلبی در آزادشهر را در سایت خود کار کرد و دیگر سایتها نیز به نقل از این خبرگزاری این خبر را نشر دادند. اما متن این خبر بسیار خلاصه بود و خبرنگار ایسنا زوایای دیگر و پنهان ماجرا را مورد بررسی قرار نداده بود.

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه آزادشهر و رامیان گفت: بزرگترین باغ یکپارچه موقوفه کشور به وسعت ۳۶۴ هکتار در شهرستان آزادشهر به باردهی رسید.

سخنران راهپیمایی 13 آبان آزادشهر گفت: آمریکا همچون گرگی ملت ایران را طعمه خود می بیند و برای دریدن ملت ایران دندان تیز کرده است. مشخص است که ارتباط با گرگ نتیجه اش ختم به کجا خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: روز ۱۳ آبان، نماد عظمت و جوشش غیرت انقلابی جوانان رهرو مکتب امامت و ولایت و مردم بصیر ایران اسلامی و روز رسوایی و بی آبرویی ابدی و روز ذلت همیشگی آمریکاست.

از زمان آغاز به کار شورای شهر دوره پنجم آزادشهر بحث انتخاب شهردار همواره با حاشیه هایی روبرو بوده است. انتخاب شهردار سوم این شهر نیز دارای حواشی خاص خود است.

دو روز پیش خبری مبنی بر تغییر کاربری مساجد از زبان فرماندار آزادشهر در یکی از خبرگزاری ها انتشار یافت که واکنش فعالان رسانه ای را در بر داشت.

فرماندار آزادشهر از طرح تبدیل مساجد بلااستفاده به مکانهای ورزشی خبر داده است.

با توجه به مصوبه چهارمین جلسه کارگروه گندم، آرد و نان استان گلستان در ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ مبنی بر تعلیق صدور مجوز نانوایی در استان، همچنان شاهد صدور غیر قانونی مجوز نانوایی در سطح استان می باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: با عملیات فنی و الکترونیک پلیس ، شب گذشته سارق خودرو نیسان در آزادشهر در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آزادشهر گفت: امسال درخواست برای کشت کلزار زیاد شده است.