کاربران فضای مجازی در پی نگرانی از نابودی خلیج گرگان کمپینی با عنوان «خلیج گرگانم، نجاتم دهید!» راه انداختند.

با جابه جایی نام مدرسه سید قطب و ادب، مدرسه آیت الله هاشمی رفسنجانی در کلاله ایجاد می شود.

مراسم تجلیل از عوامل اجرایی انتخابات شهرستان آق قلا با حضور نماینده مردم شهرهای گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی برگزار شد.

مراسم معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامیان صبح امروز با حضور معاون توسعه و منابع پشتبانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان اداره برگزار شد.

صبح امروز تعدادی از اعضای حزب «اعتدال و توسعه» گالیکش با امام‌جمعه این شهرستان دیدار کردند.

فرماندۀ انتظامی گنبدکاووس گفت: در سه ماهۀ نخست امسال 12 هزارو 141 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و 6893 قلم داروی قاچاق در شهرستان کشف و ضبط شده است.

امام م جمعۀ گنبدکاووس گفت: عید فطر و عید قربان دو عید به معنای عام در اسلام هستند و شبیه ترین روز به قیامت عید فطر است چون زمانی است که انسان پاسخ اعمالش را می گیرد و زمان عیدی گرفتن از خداوند است.

شهردار مراوه تپه که کارنامه قابل قبولی را در تعامل با شورای شهر و انجام فعالیتهای شهری داشته است، استعفا داد.

اهالی سروش جنگل گرگان که درد بی مسجدی آنان مدتهاست در رسانه های منعکس می شود در ماه مبارک رمضان، ماه پرفروغ مساجد زیر سقف آسمان مظاهر بندگی خود را به تصویر کشیدند.

فرماندار علی آباد کتول مسئولان را صاحب رسالت سنگینی در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر داسنت و گفت: فضای مجازی در حال حاضر به محل طعمه گیری سوداگران مرگ برای تبلیع، توزیع و تشویق جوانان به مواد مخدر تبدیل شده است.

امام جمعه بندرگز با اشاره به اینکه برخی برای مصادره دستاوردی که نقشی در آن نداشتند، ژست پوشالی گرفتند، تأکید کرد: کسانی که از انتقام سپاه با حمله موشکی به مواضع داعش احساس غرور نکردند حتماً در اولین فرصت آزمایش DNA بدهند.

مراسم اختتامیه جزءخوانی قرآن کریم با حضور مدیر آموزش پرورش و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رامیان، عضو هیات علمی جامعه المصطفی (ص) العالمیه قم و قاریان برجسته استانی در کانون نعیم رامیان برگزار شد.

رئیس دادگستری شهرستان کردکوی گفت: تحقق عدالت و اجرای عدالت در جامعه اسلامی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی که با تقدیم خون هزاران شهید این امر محقق شد و دستگاه قضایی در قبال این مسئله مهم احساس وظیفه می کند.

هفته قوه قضاییه در مراوه تپه گرامی داشته شد.

اولین افطار خیابانی در علی آباد کتول، با سفره ساده و میزبانی شایسته اش، جمع زیادی از رهگذران خیابان امام رضا (ع) را در جوار گلزار شهدای گمنام این شهرستان گرد هم جمع کرد.

شش دختر و پسر مست برای خوشگذرانی به جنگل های شیرآباد رفتند اما گرفتار شدند.

فرماندار شهرستان مرزی مراوه تپه گفت: ان شاء الله در هفته دولت کار ساخت ساختمان فرمانداری پایان بیاید و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

جمعی از اهالی کوی طهماسبی (گرگان) از مشاهده چندباره کوادکوپتر بر فراز حیاط منازل شخصی خود خبر دادند.

یک فرهنگی کلاله ای گفت: 2 سال است که فرندم ازدواج کرده ولی هنوز کمک هزینه ازدواجش را به ما نداده اند.

رئیس شورای انجمن اولیا و مربیان اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی از راه اندازی کانون شکوفایی و خلاقیت در این شهرستان خبرداد.