رئیس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک از توزیع 100 بسته لوازم التحریر و 60 جلد کتاب داستان در مدارس مناطق مرزی خبر داد و گفت: کارشناسان در دیدار و سرکشی از مدارس کانکسی سیار عشایری و مرزی کرند این اقلام و وسایل را به دانش آموزان اهداء کردند.

امام جمعه اهل سنت نگین شهر با بیان اهمیت انتخابات گفت: در انتخابات پیش رو باید به کسی رأی داد که حافظ منافع ملی و مردم باشد، کسی که در بین مردم نباشد نمیتواند به مردم خدمت کند.

فرمانده سپاه پاسداران علی آباد کتول از برگزاری رزمایش شهدای مدافع حرم در هفته اول اردیبهشت ماه جاری در این شهرستان خبر داد.

بیکاری و گرانی و البته تجمل گرایی و مخارج بالای زندگی راهی بجز فروش کلیه برای برخی باقی نگذاشته است، در این میان از واردات بی رویه کالاهای خوراکی مضر هم نمی توان گذشت..

فرماندار شهرستان رامیان گفت: 3 هزار و 300 روکش آسفالت در محورهای روستایی بخش های مرکزی و فندرسک شهرستان رامیان در حال اجراست.

مسئولین کلاله برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کلاله به هم اندیشی با یکدیگر پرداختند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گنبد از تائید صلاحت 1266 نفر از داوطلبین انتخابات پنجمین دوره شهرو روستا در شهرستان گنبد خبر داد.

صبح امروز مسئول نمایندگی سپاه نینوا استان گلستان با امامان جمعه شهرستان گنبد کاووس دیدار کرده اند.

امروز ظهر جشنواره غذاهای سالم درهتل پوریا آزادشهر برگزار شد. این جشنواره که با هدف ترویج غذاهای سالم با محوریت غذاهای لبنی، سبزیجات و حبوبات بود با حضور ۳۰۰ شرکت کننده برگزار شد.

به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت نوجوانان ژیمناستیک کار گمیشانی برای مردم شهر برنامه اجرا کردند.

همزمان با آغاز هفته سلامت تست رايگان فشار خون براي مردم گميشان انجام شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: امام کاظم(ع) در یک شرایط سخت سیاسی زندگی می کرد که تمام توان خود را برای رسیدن به هدف های الهی و انجام دادن وظایفی که بر دوش داشت را بکار گرفت.

مسؤول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۲ هزار قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.

در نشستی با حضورمشاور رسانه ای و امور فرهنگی هلال احمر گلستان با رییس هلال احمر بندرترکمن در خصوص بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای جلب مشارکت خیرین حوزه سلامت بندرترکمن بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار کلاله برای چندمین بار در طول سمت فرمانداری خود، به مدیران شهرستان کلاله به علت عدم توجه به جلسات حساس شهرستان تذکر جدی داد.

به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت کارناوال سلامت توسط مرکز بهداشت شهرستان گمیشان با مشارکت ادارات برگزار شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رامیان گفت: از 571 داوطلب ثبت نامی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان رامیان 3 نفر انصراف و 29 نفر رد صلاحیت شده اند.

کاروان ۳۱ نفره دوچرخه‌سواری قائم‎شهر که با یاد شهدای مدافع حرم خان‌طومان به سمت مشهد مقدس درحرکت بودند میهمان شهروند گالیکشی شدند.

امام‌جمعه موقت گالیکش گفت: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انقلابی عمل کرد.

امام جمعه بندرگز با اشاره به آغاز فعالیت های انتخاباتی، اخلاق را کمیاب زمان دانست و گفت: رعایت اخلاق در عرصه رقابت و تبلیغات مهم بوده و نامزدها و هواداران آنها قانون را فصل الخطاب بدانند و به آن پایبند باشند تا شاهد انتخاباتی سالم و رقابتی در طراز ملت ایران باشیم.