مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گمیشان گفت: 2 دانش آموز 13 ساله گميشاني موفق به کسب دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی کشور بلاروس شدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 2 گنبدکاووس از حمایت مالی یک نیکوکار شهرستان از 40 یتیم زیر پوشش این نهاد خبر داد و گفت: این خیر هر ماه 12 میلیون ریال برای کمک به این ایتام پرداخت می کند.

به مناسبت 31 اردیبهشت روز اهدای عضو، با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان رامیان، کوچه ولایت چهارم روستای توران فارس به نام زنده یاد "محسن برزمینی" جوان 28 ساله اهداکننده هشت عضو، در این روستا شد.

فرماندار آق قلا گفت: این تعداد از رأی دندگان معادل 84 درصد از 85 هزار نفر جمعیت واجد شرایط بودند که نشان دهنده حضور پرشور مردم همیشه در صحنه آق‌قلا می‌باشد.

ستاد انتخابات شهرستان رامیان نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را در این شهرستان را اعلام کرد.

نتایج آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی بدین شرح است.

فرماندار بندرترکمن گفت: برگزاری انتخابات نشانگر اقتدار و عزت ملی کشور ماست و دانش آموزان در این اقتدار سهم بزرگی دارند . 

فرماندار بندرترکمن گفت: با پایان شمارش آرای شهروندان بندرترکمن، منتخبین مردم در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر مشخص شدند.

محمد رضا میرنیا کاندیدای پنجمین دوره شورای شهر گنبدکاووس در پیامی از حضور گنبدی ها و ابراز محبت آنها به او تشکر و قدردانی کرد.

ستاد انتخابات شهرستان رامیان نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای رامیان، دلند، خان ببین و تاتارعلیا را اعلام کرد.

میزان آرای50 کاندیدای شورای شهر کلاله جهت آگاهعی مردم شهر کلاله منتشر شد.

سرپرست آموزش گازگلستان گفت: در سال 95 بیش از 25 هزار نفرساعت آموزش و افزون بر217 دوره آموزش فنی، تخصصی و عمومی برای مدیران و کارکنان شرکت گازاستان گلستان برگزار شد.

فرماندار مینودشت نتایج نهایی شورای شهر مینودشت و انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان را اعلام کرد.

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای برگزار و نتایج آن مشخص شد.

مستند فدائیان حرم به یاد شهید مدافع حرم گنبدی، مهدی شکوری در محل گلزار شهدای گمنام این شهرستان کلیک زده است.

فرماندار گالیکش نتيجه آرای انتخابات شورای اسلامی شهر گالیکش را اعلام کرد.

فرماندار گمیشان نتایج آرای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای گمیش تپه و سیمین شهر را اعلام کرد.

نتایج رای شماری انتخابات پنجمین دوره شورای شهر نگین شهر و شهر نوده اعلام شد.

اسامی منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آق قلا اعلام شد.

دیدار هفتگی امام جمعه گنبدکاووس با خانواده شهدا یکی از برنامه هایی است که در گنبدکاووس از دیرباز توسط مسئولین پایه گذاری شده و در این دیدارها پای درد و دلهای خانواده شهدا می نشینند و با یکی از ستاره های آسمان شهر آشنا می شوند.