رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان با بیان اینکه 20 هیات مذهبی در بخش مرکزی این شهرستان دارای مجوز هستند، گفت: از این تعداد سه هیات مذهبی دارای مجوز در رامیان و 10 هیات مذهبی دیگر در غیر از رامیان در ایام محرم مراسم زنجیر زنی برگزار می کنند.

رییس اداره بهزیستی بندرترکمن از اجرای آزمایشی (پایلوت) طرح کشوری غربالگری و توانمند سازی جامعه حدود 3هزار نفری سالمندان شهرستان خبر داد.

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش از اسکان 2 هزار و 813 خانوار از مسافران تابستانی در مدارس این شهرستان خبر داد.

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: باید عزاداری ما برای امام حسین (ع) عارفا به حقه و همراه با معرفت باشد.

شیفت مدارس ابتدایی و متوسطه شهرستان کلاله در سال تحصیلی 97-96 مشخص شد.

در آستانه فرارسیدن محرم الحرام همایش ائمه جمعه، جماعات و مبلغین شهرستان رامیان با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در اداره تبلیغات اسلامی رامیان برگزار شد.

فرماندار مراوه تپه گفت: آتش سوزی با همت مردم و نیروهای امدادی، ساعت 6 صبح امروز پنجشنبه مهار شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه گمیشان گفت: آنچه امروز در میانمار می گذرد فاجعه بزرگ انسانی می باشد، انسان هایی که فقط به دلیل مسلمان بودن به طرز وحشیانه ای در مقابل دیدگان جهانیان به آتش کشیده می شوند.

در پی نگرانی های متعدد نیروهای شهرداری کلاله مبنی بر اخراج آنها از سوی شهرداری و شورای جدید، بر اینکه این شورا و شهرداری برای اعمال قدرت و نان بری کارگر نیامده است تاکید می کنیم.

فرماندار شهرستان کلاله گفت: عصر امروز مناطق جنگلی در اطراف روستای عرب‌داغ شهرستان کلاله به علت نامعلومی دچار حریق شده بود که با تلاش نیروهای امدادی مهار شده است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد گفت: حجم تبلیغات و معرفی کالاهای خارجی در محیط های تبلیغاتی از جمله فضای مجازی که این روزها جایگاه خاصی در میان مردم دارد به مراتب بیشتر از تبلیغ کالاهای ایرانی است و به نوعی تبلیغات ابزار تسلط اجناس خارجی در کشور است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کلاله گفت : هفته دفاع مقدس یادآور دستاورد و ارزش های انقلاب اسلامی است و یک از وظایف خطیر ما حفظ این دستاوردها است.

معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: طرح ترسیب کربن در حوزه آبریز اوغان شهرستان گالیکش در مساحت ۲۷ هزار و ۴۱۷ هکتار، شامل ۱۸ روستا اجرا می‌شود.

بوستان شهدای در گالیکش در سطحی بالغ‌بر ۲ هزار مترمربع احداث شد و به یاد هر شهید این شهرستان یک نهال کاشته شد.

در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید، صبح امروز هزار و700 کلاس اولی شهرستان رامیان نخستین تجربه ورود به مدرسه را در کنار هم جشن گرفتند.

دو مقاله دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز در کنفرانس بین المللی اعتیاد تهران پذیرفته شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) آق قلا برگزار شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستا‌ی زیارت خبر داد.

با کمک خیرین و مردم تعداد 100 پک شامل لوازم تحریر برای دانش آموزان نیازمند توران فارس شهرستان رامیان و تعدادی از روستاهای اطراف آن توسط مرکز نیکوکاری خیریه همدلی امام حسین(ع) توران فارس تهیه و توزیع شد.