یکی از مشکلاتی که مردم محله ولاغوز و کردکوی مدتهاست با آن روبرو هستند رهاسازی احداث پل قاضی محله می باشد.

مسئول بسیج گمیشان در راستای حمایت از فعالین عرصه اقتصاد مقاومتی از فعالیت های اقتصادی آنها دیدن کرد.

دادستان مرکز استان ضمن تقدیر از تلاشهای عضو شورای شهر خان ببین و بخشدار فندرسک خواستار استفاده از ظرفیتهای استانی برای پیدا کردن آقای نعمتی و رفع نگرانی ها و چشم انتظاری ها شد.

رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله و صاحب امتیاز ماهنامه منشات این شهرستان، علت اقدام تامل برانگیز خود در مقابل اداره آموزش و پرورش را مانع شدن از توزیع این شماره از ماهنامه ئر بین کارکنان این اداره، توسط ریاست جدید اعلام کرد.

رییس اورژانس 115 گالیکش گفت: شهروند کلاله‌ای در تفرجگاه چشمه لال گالیکش غرق شد.

با رای قاطع منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر کلاله، عبدالحمید حق شناس به عنوان شهردار کلاله انتخاب شد.

گروه شهید خرازی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) به مدت هفت روز با حضور در شهرستان رامیان به کارهای عمرانی و فرهنگی جان تازه می بخشند.

رییس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک گفت: در طرح اوقات فراغت سال تحصیلی 96 تعداد 1985جلد کتاب داستانی با عناوین متنوع علمی، هنری، آموزشی و بیش از 600 بسته انواع لوازم التحریر بین دانش آموزان بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس توزیع شد.

دویست و هفتمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

صبح دیروز خواهران بسیجی حوزه‌های مقاومت بسیج حضرت زینب سلام‌الله علیها و حضرت فاطمه الزهراء سلام‌الله علیها سپاه گالیکش به مناطق عملیاتی کردستان اعزام شدند.

رئیس اداره محیط زیست کردکوی با بیان اینکه برگزاری مسابقه آفرود بدون مجوز اداره محیط زیست بوده است، گفت: پس از اطلاع از برگزاری چنین مسابقه‌ای، بلافاصله موضوع را پیگیری کردیم و در حال حاضر این مسأله منتفی شده است.

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان رامیان با حضور مسئولین شهرستانی در کانون نعیم برگزار شد.

مسئولین مرزبانی استان گلستان بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن با آزاده جانباز محمد الوند در گرگان دیدار کردند.

رییس اداره محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از تنها آزاده سرافراز این نهاد تجلیل کرد.

رییس کمیته امداد گمیشان گفت: گمیشانی ها در 4 ماهه سال 96 مقدار 7 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان گفت یک نفر از متخلفان صید پرندگان شکاری در زیستگاه های مرزی شهرستان گمیشان به دام محیطبانان افتاد و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

شهردار نوکنده گفت: ایجاد پارک جنگلی در جنگل نرگسیه به مساحت 10 هکتار، ایجاد مرکز ورزش های ساحلی کشور و ایجاد مجتمع تفریحی و گردشگری در سد کنترل سیلاب نوکنده سه پروژه گردشگری است که در نوکنده در حال پیگیری است و بزودی اجرایی خواهد شد.

رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله با حضور در مقابل آموزش و پرورش شهرستان کلاله دست به اقدامی زد که جای تامل دارد.

مسکن مهر علی رغم داشتن نفسی خیر و سودمند برای مردمی که شاید سالیان سال در انتظار خانه دار شدن بودند، متاسفانه در دستان پیمانکاران بی تدبیر به عنوان معضل چندین ساله در شهرهای مختلف کشور از جمله گنبدکاووس مبدل شده است.

مسئول نمایندگی سپاه گالیکش گفت: مسجد مرکز اتحاد مسلمانان و پایگاه انسان‌سازی در جهان اسلام است. مسجد در عصر آغازین اسلام، افزون بر عبادت، مرکزی برای اداره حکومت نیز بود.